Ubezpieczenie samochodu w niemczech i jego cena
Chcesz wykupić ubezpieczenie samochodu w niemczech? Sprawdź jakie dokumenty są niezbędne oraz od czego między innymi zależeć będzie cena polisy.
2019-11-15, 12:20

Elementy ubezpieczenia samochodowego

Jeżeli jesteś na etapie, w którym planujesz ubezpieczenie samochodu w Niemczech zdecydowanie warto byś zapoznał się z listą dokumentów, które będą wymagane do najpierw przerejestrowania samochodu a następnie podpisania polisy ubezpieczeniowej u wybranego przez ciebie towarzystwa ubezpieczeniowego. Dobrze jest również wiedzieć jakie czynniki wpływają na cenę owego ubezpieczenia. Bo przecież każdy z nas lubi wiedzieć za co płaci!

Ubezpieczenie samochodu w Niemczech


Ubezpieczenie samochodu w Niemczech może się wydawać skomplikowaną sprawą po pierwsze ze względu na barierę językową a po drugie ze względu na formalności. Pierwsza sprawa to dokumenty jakie należy przedłożyć, aby ubezpieczyć samochód. Potrzebna nam będzie kopia prawa jazdy a także przetłumaczone na język niemiecki zaświadczenie z polskiej ubezpieczeni o przebiegu ubezpieczenia. Ten ostatni dokument jest niezbędny jeżeli chcemy, aby zniżki zbierane przez nas przez lata w Polsce zostały uwzględnione na terenie Niemiec. Jest to oczywiście jeden z czynników jaki wpłynie na cenę konkretnej oferty ubezpieczeniowej. Inne to marka oraz model pojazdu oraz jego wiek a także informacje o właścicielu takie jak wiek kierowcy czy miejsce zamieszkania.

KONTAKT / AUTOR
ComVers
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx